JUUL Elektronik Sigara İnceleme

JUUL Elektronik Sigara İnceleme

Yazar: Smokturkey Okunma Sayısı: 595 Yayınlanma Tarihi 19 Apr 2018 Yorum: 0

JUUL Elektronik Sigara İnceleme


Eğer JUUL hayranıysanız, yeni bir paket olan JUUL bakladan daha heyecanlı bir şey olmadığını biliyorsunuz … belki de, yeni bir lezzete sahip bir paket? Yerel e sigara dükkanına yaptığım son geziden sonra, aldığım bu; Soğuk Salatalık adı verilen yeni bir JUUL aroması.JUUL tarafından Sınırlı sayıda Serin Salatalık onların en eşsiz lezzet. Orta derecede bir soğuma hissi ile bitmiş tatlı ve aromatik bir salatalıktır - bu, mentolden daha çok nane gibidir, fakat nane tadında değildir. Bence lezzet gerçekten çok iyi! Bazen ben de kavun tadıyorum, ama bu benim hayal gücüm olabilirdi. Her halükarda, Cool Cucumber'ın tüm JUUL tatlarının favorisi olduğunu söyleyerek giderdim.


İlk duyduğumda, bunun sadece bir söylenti olabileceğini düşündüm. JUUL'tan her zaman yeni bir lezzet konuşması vardır. Bazen bir aldatmaca ve diğer zamanlarda gerçek. Serin Salatalık, herhangi bir mağazada bulamazsanız bile gerçek. Şu anda sadece belirli fiziksel yerlerde satılan sınırlı sayıda lezzet deniyor . Ama Mango benzer şekilde çıktı. Şimdi sıradaki hattın bir parçası. Belki Serin Salatalık kalmak için burada?


JUUL hayranları ne düşünüyor? JUUL'un bu yönde gittiğine şaşırdım. Gerçekten Cool Salatalıktan zevk alıyorum, ama bazıları için zor bir satış olabileceğini hayal edebiliyorum. Düşüncelerinizi yeni yeşil kapaklı kapsüllerde paylaşın. Var Eğer Serin Salatalık çalıştı? Eğer değilse, bununla herhangi bir ilginiz var mı? Vaping'e geri döneceğim…


Yorumlar
Yorum Yap
Likit Vaporesso Pod elektronik sigara smokturkey.net