Vaporesso Cascade Sub-Ohm Tank İncelemesi

Vaporesso Cascade Sub-Ohm Tank İncelemesi

Yazar: Smokturkey Okunma Sayısı: 358 Yayınlanma Tarihi 13 Apr 2018 Yorum: 0

Vaporesso Cascade Sub-Ohm Tank İncelemesi


En iyi alt-ohm tankını bulma görevimde , bir nedenden dolayı öne çıkan birçok farklı tank keşfettim. Bazıları beklentilerimi tam olarak karşılamıyor ve bazılarının bir günden fazla sürmeyen sargıları var. Bundan daha uzun sürecek bir bobin istiyorum, ama sonra bu tanka geliyoruz - Vaporesso Cascade Sub-Ohm Tankı . Bu büyük ve sadece lezzet ve performans anlamında değil, aynı zamanda bu tankın büyüklüğü anlamına da geliyor. Çok büyük!


Vaporesso Cascade Sub-Ohm Tank Paket Listesi: 

1 x Cascade Tank (Rainbow) önceden yüklenmiş 0.15 dört çekirdekli bobin

Yedek Bobin 0.4 makro bobin

GT adaptörü

Yedek cam

O halkalar ve contalar

Uyarı kartı

Garanti belgesi

Büyük detaylı manuel


Bu tankı bir test çalışması için aldığımdan. Bu tankı orantılı yapmak için oldukça iyi bir boyutta modda kullanmanız gerektiği açıkça görülüyor. Bu tankın 7 ml'lik bir meyve suyu tuttuğu anlamına geliyor. Cam seviyesinin altında bir rezervin içinde 5 ml var ve 2 ml cam üzerine oturdu, ama bu tank susadıkça 7 ml suya ihtiyacın var!


Vaporesso Cascade Sub-Ohm Tank Renk Seçenekleri:

Gökkuşağı

Mavi

Paslanmaz çelik

Mat siyah

Şimdi, gökkuşağı versiyonu 510 reçine damlama ucuyla gelen tanklardan sadece biri olduğu için renk seçeneklerine dikkat çekmeye değer. Diğer renklerin hepsi benim için alışılmadık bir siyah delrini damla ucu ile birlikte geliyor. Neden birini değil, başkalarını temin edelim?


Bu tanklar için ölçümler tabanda 25ml, tankın en geniş noktasında 28 ml ve 56 mm uzunluğundadır. Yukarıdan aşağıya doğru bir göz atın ve üst dolum tasarımını görebiliyorum, ki bu da benim için hoş ve hızlı bir şekilde ejuice dökmeyi ve her damlanın tankın içine girmesini beklemek zorunda olmadığım bir bonus. Üst kapak, yine bu tankın benzersiz bir noktası olan ters ipliktir. Camı gördüğümüz tankları ve bunun altında yer alan ekstra rezervini hareket ettirerek, bir tarafı diğerine göre ayarlanabilen üçlü hava akışı.


Tankın alt kısmına bakıldığında, ayarlanabilir olmayan düz 510 ipliği görüyoruz. Tabanı sökün ve bobinlerin presli olduğunu görürüz. Bu özelliği beğendim, bobinleri doldurmak için ejuice et ve sonra problemsiz bir şekilde yerine otur. 0.15ohm dört çekirdekli bobin, burada önceden kurulmuş versiyonudur ve ekstradan temin edilen fazladan 0,4 makro bobine sahibiz.


Makro bobinleri kullanarak, lezzet, beklenen dört çekirdekli bobinler kadar baskın değildir, ancak özellikle 50/50 veya 60/40 ejuice kullanıyorsanız, dört çekirdekli bobinlerin günlük kullanımı ve Bobinler dönmeye ve değiştirilmesi gerekmeden önce 15 günlük iyi lezzet vardı, ancak bu günlük kullanım 90w idi.


Vaporesso'nun bu tankla tedarik ettiği ekstra GT adaptörüne bir göz atın. Swag kitinin tedarik ettiği GT serpantini kullanabilmenizi sağladığı için bu tank için bir bonus. Bunu denemek, kullanımı kolaydır. Adaptörü sökün, GT bobinin içine yerleştirin, vidalayın ve Kaskad deposuna ve işine sığdırın.Vaporesso Cascade Sub-Ohm Tankı Artıları ve Eksileri 

Şimdi bu tankı son 3 hafta boyunca kullandım ve muazzam lezzet ve bulut üretimine rağmen birkaç olumsuzluk var.


Benim için eksiler gökkuşağı tankı için reçine damla ucu ve diğer 3 renk seçenekleri sadece delrin almak için tek kaynağı aslında olurdu. İyileştirilmiş görmek istediğim bir başka seçenek, en üstteki doldurma seçeneği olacaktır. Gözlerimin üst dolgusu bir avantaj olsa da, kullanım sırasında üst kapağın açılmasını önlemek için bazı kilitleme mekanizmalarının eklendiğini görmek isterim. GT adaptörünü ekstra bir özellik olarak eklemek harika ama onlar için kişisel olarak biraz daha iyi bir şekilde yapmış olacak bir GT bobini tedarik etmiyorlar.


Şimdi bu tankın bazı Profesyonelleri için. Benim için renk seçenekleri harika. Mat siyah, gizli görünmeyi sevdiğim en iyi sürüm olmalı. Üst dolgu tasarımı harikadır ve ejuice eklemeyi kolaylaştırır. Hava akımı bol ve üçlü alımını vererek çok miktarda lezzet verir. Benim için e-meyve suyu kapasitesi toplamda büyük bir başparmak yukarıya! Tasarımlar ve renkler göz alıcıdır ve Vaporesso için bir kazanan olacağından emin olabilirsiniz, ve son olarak basılan teçhizatlar yine bu tank için bir ikramiye olur. Kullanım kolaylığını ve değişen bobinlere anlamsız yaklaşımı seviyorum.Vaporesso Elektronik Sigara


Vaporesso Cascade Sub-Ohm Tank Video İnceleme

Yorumlar
Yorum Yap
Likit Vaporesso Pod elektronik sigara smokturkey.net