Vaporesso Nexus İncelemesi

Vaporesso Nexus İncelemesi

Yazar: smokturkey Okunma Sayısı: 489 Yayınlanma Tarihi 11 Apr 2018 Yorum: 0

Vaporesso Nexus İncelemesi

Vaporesso Nexus özellikleri


OMNI kurulu Mini çip tarafından güçlendirilmiştir

Boyutlar: 85,7 x 34 x 17,2 mm

Klasik otomatik tarzı

Hepsi bir arada aygıt

E-Likit kapasitesi: 2,0 mL

Dahili pil kapasitesi: 650 mAh

Otomatik sıcaklık kontrolü

Düşük sıvı algılama

Fiziksel açma / kapama düğmesi

Cam odası

Ayarlanabilir hava akımı

Pil ömrü LED gösterge ışığı

Hafif ve kompakt tasarım

Vaporesso NX atomizer kafalarını kullanır


Vaporesso Nexus

NX CCELL 1.0 ohm atomizer coili (önceden kurulmuş)

NX 1.0 ohm Atomizer coili 

Mikro USB Kabini

Otomatik TC ile basitlikgözlük


Kit İçeriği


Vaporesso Nexus, SMPO’yu anımsatan küçük bir AIO’dur . SMPO'ya benzer bir ağızlık var ve Nexus'un TC'ye sahip olduğunu iddia ediyor… fakat Vaporesso Nexus yeniden doldurulabilir. Nexus sıcaklık limiti 250 F'dir ve kuru darbelerden kaçınmak için üniteyi kapatan düşük sıvı algılama özelliği ile donatılmıştır.


Nexus'un doldurulması, orijinal iCare ve Aspire Breeze gibi tasarlanmıştır . Ancak Breeze’den farklı olarak, Nexus mükemmel MTL isabeti aramak için ayarlanabilir hava akışına sahiptir. Coilin değiştirilmesi için, ağızlık baca ve bobin bölümünün sökülmesi için alt tarafta düz kafa benzeri bir alete sahiptir.


Nexus'un OMNI çipini kullandığı umut verici


Kitte bulunan bobinler NX CCELL ve NX Bobinidir. Her ikisi de, 7-12 watt arasında (odanın ayarlanabilir vatörü olmamak kaydıyla) 1.0-ohm'dur. CCELL Bobin seramiktir ve NX Bobin düzenli bir coildir. Seramik bobinleri kullanmak istemeyen vanlar için düzenli bobinleri kullanma seçeneği hoş bir dokunuş.


Her zaman olduğu gibi, Nexus'un nihai kaderi, bobinler tarafından ve TC'nin gerçekte ne kadar iyi performans göstereceği ile belirlenir. Nexus'un, TC için iyi bir çip olduğu bilinen OMNI çipini kullandığı umut verici. TC çalışır ve bobinler nasıl yapmaları gerektiğini gösterirse, bu küçük cihaz bir tanrı olabilir. SmokTurkey.Org yakında söz verildiği gibi çalışıp çalışmadığını bildirmek için Nexus'un bir incelemesini yayınlayacak. Bu alanı izle.


Yorumlar
Yorum Yap
Likit Vaporesso Pod elektronik sigara smokturkey.net