Loaded Likit

Loaded Likit

Loaded Likit KOLEKSİYONU

Loaded  E-SIVI, paletinizi en tatlı vape suları ile aşırı Loaded üstün kaliteli malzemelerle hazırlanmış altı lezzet çıkardı! En yeni iki lezzeti deneyimleyin: İki fıstık kurabiyesi arasında ezilmiş kremalı fıstık ezmesi ile Cookie Butter ve   tatlı reçel dolgusuyla taze pişmiş bir toz çörek ile Çilek Jöleli Donut .

Diğer Loaded e-sıvıların tadını çıkarmaktan da çekinmeyin: Glazed Donuts'un klasik çörek tadıyla , S'mores’in lezzetli kamp ateşi atıştırmalıklarının tadını çıkarın!  Ve serin bir mentol karışımında sunulan Apple-Cran ile elma ve kızılcıkların sansasyonel tatlı ve ekşi karışımını tatmayı da unutmayın !

Bugün Loaded 120ml eLiquid şişelerinizi Loaded ve Loaded likit . Mükemmel 70VG / 30PG oranı sayesinde pürüzsüz bir inhale ve inanılmaz bulutlar ile  0mg , 3mg ve 6mg nikotin seviyelerinde sunulmaktadır .

Bu lezzetli ürünler, Ruthless E-Likit tarafından üretilmiştir! Güneşli güney Kaliforniya'da bulunan Ruthless, GMP Sertifikalı Tesis ve Sanat Temiz Odaları Eyaleti'nde premium e-likitler üretmektedir. Sert çalışmalarda kök salmış ve mutfak sanatlarında bir arka plana sahip olan Ruthless, e-likit pazarını en iyi tadım edici e-Likit  kombinasyonları ve markaları üreterek ve üreterek dönüştürmüştür.

Loaded Likit Apple Fritter Premium E-Likit
15% İndirim
Loaded E-Likit Cran Apple 120ML
15% İndirim
Loaded Glazed Donut Likit 120ML
15% İndirim
Loaded Lemon Bar E-Likit 120ML
15% İndirim

Loaded Lemon Bar E-Likit 120ML

189,00TL 160,00TL

Loaded Likit Strawberry Jelly Donut 120mL
15% İndirim
Loaded Melon Milkshake E-Likit 120ML
15% İndirim
Loaded Smores E-Likit 120ML
15% İndirim

Loaded Smores E-Likit 120ML

189,00TL 160,00TL

1 den 7 e 7 (1 sayfa) ürün gösteriliyor
Likit Vaporesso Pod elektronik sigara smokturkey.net