• Halo Likit Turkish Tobacco 10ML

Halo Likit Turkish Tobacco 10ML

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Stok Durumu: Stokta yok
  • Tek Çekim Fiyatı

    35,00TL

  • Nakit / Havale / Eft Fiyatı:

    35,00TL

garanti

Halo Likit Turkish Tobacco 10ML


Halo Turkish Tobacco harmanı, güneşten geçirilmiş tütün çeşidinin mükemmel bir kombinasyonuyla çok hafif yarı tatlı bir üst notayla sunuyoruz. Bu eşsiz E-likit lezzet yaygın geleneksel sigaralarda kullanılan ve çeşitli pipo tütünleri içine harmanlanır Karadeniz, kıyıları ekili olan orijinal Türk Tütün özelliğidir. Türk Tütün E-likit nispeten hafif tütün tadı vardır, bu nedenle hala boğaz vurumu isteyenler için önemli ve iyi buhar üretimini arayan “hafif tütün” sigara içenler için mükemmel bir seçimdir.

Halo likit, elektronik sigara ve E-likit endüstrisinde dünya lideri bir markadır. Kaliteli Amerikan yapımı ürünleri gururla sunar, yenilikçi ve üretirim. Tüm üretim süreçlerimizde sıkı kurallar, politikalar ve prosedürleri izler. Halo'da, müşterilerimizin emniyetini ve memnuniyetini en öncelikli hedefimiz haline getiririz.

Halo, elektronik sigara, E-sigara atomizer sistemleri, marş kitleri, piller, kartomizerler ve bunların tüm aksesuarlarını tedarik etmektedir. Premium American Made E-likitlerimizin' tümü tütün, mentol veya gurme / tatlı çeşitlerinden oluşmaktadır.


Önemli Bilgiler:

* Sigara kullanmayanlar, 18 yaşından küçükler ve hamilelik dönemindeki bayanlar nikotin içeren e-likitleri kullanmamalıdır.

* E-Likit dolum sıvıları doğrudan oral yolu ile içilmemelidir.

* Çocukların ve evcil hayvanların erişebileceği yerlerde saklamayınız.

* İçeriğinde bulunan terapatik nikotin, sigara bağımlılığını bitirme amaçlı olup ve ortalama 2-3 ay sonrasında nikotinsiz likitlere geçiş yapılması önerilir.

Ay Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim35,00 TL

Yorum Yap

Not: HTML'ye dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Benzer Ürünler

Halo Turkish Tobacco Likit
HALO LİKİT TRİBECA
HALO LİKİT TORQUE56
Halo Cafe Mocha Likit
HALO TRİBECA LİKİT 10ML

Etiketler: Halo Likit Turkish Tobacco 10ML

Likit Vaporesso Pod elektronik sigara smokturkey.net